Kokot do Dunajskej Stredy


*AKTUALIZOVANÉ* Veru tak sa volá nová posila corgoňligového nováčikovského tímu DAC Dunajská Streda, celým menom Zoran Kokot. Tento dvadsaťsedemročný futbalista z Bosny a Hercegoviny doteraz pôsobil vo futbalovom klube FK Slavija Sarajevo, za ktorý strelil až 6 gólov, takže sa od neho očakáva, že bude ťahúňom celého mužstva. Keďže všetci vieme, čo jeho priezvisko u nás na Slovensku znamená, bude veľmi ťažké sa pri každom jeho vyslovení nezasmiať, ale hlavne si to odskáču športoví komentátori. Svoje o tom vie aj legendárny slovenský komentátor Karol Polák, ktorý za jeho éry komentoval atletiku s Manfredom Kokotom, či futbal s Alešom Kokotom. Kokotove meno však má jednu výhodu, pretože keď niečo na ihrisku pokazí, aspoň mu tréner nebude nadávať do k*kotov.

Aktualizované: Nakoniec sa však Zoran Kokot nepripojí k družstvu, pretože nevyhovel požiadavkám futbalového klubu a nepresvedčil trénerov o svojich kvalitách.

„Áno, boli u nás celkovo štyria hráči z Bosny a Hercegoviny, z ktorých jeden mal naozaj netradičné priezvisko, ale aj ostatných mená boli čudné. Už sú však preč,“ povedal tréner Mikuláš Radványi.

„Odohral za nás jeden prípravný zápas, no už u nás nie je. Až čas ukáže, čo bude ďalej. Bol by som však rád, ak by médiá do nás stále nedobiedzali nepríjemným štýlom, nie je to príjemné. To je asi tak všetko, čo vám k tejto záležitosti poviem,“zakončil viceprezident klubu zo Žitného ostrova.

 

Pozrite si jeden pekný Kokotov gól

Karol Polák o šprintérovi Manfredovi Kokotovi

Zdroj: topky.sk


Autor: Michal Kupper

Zdielať tento príspevok