Láska nepozná hranice


Homofóbia, odcudzovanie, referendum, antireklama, ďalšia homofóbia a nenávisť. Len zlomok problémov, ktorým musia čeliť heterosexuálni ľudia. Sexualita ľudí je v našej spoločnosti považovaná za tabu. Nikto o nej nechce hovoriť a všetci jednoducho predpokladajú, že všetci okolo neho sú hetero. Avšak to je už problematika na iný deň. Dnes ideme oslavovať lásku.

Vedeli ste, že mesiac jún je niekde na svete oslavovaný ako mesiacom LGBT (lesbický, gay, bisexuálny a transrodový)? Tento mesiac bol spájaný s LGBT kvôli Stonewallským vzburám, ktoré sa odohrali v Stonewalle v New Yorku v roku 1969. Viac informácií nájdete hocikde na internete. Hlavné bolo, že odvtedy sa LGBT komunita začala rozširovať a onedlho na to vznikali nové a nové skupiny aktivistov bojujúcich za práva menšín. Myšlienky sa podarilo rozšíriť do celých Spojených štátov.

Práve kvôli tomu sme si pre vás pripravili sériu krásnych obrázkov mladomanželov. Aby ste videli, že láska naozaj nepozná hranice. Nezaujíma sa o rasu, vierovyznanie, majetok ani sexualitu. Nezaujíma ju politika, intrigy ani štátny majetok. Iba chce robiť ľudí šťastných. A tu to máme.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

carlos-dany

cloin-karteek

eli-neil

jess-rachel a richard-richard

john-chris

lameisha-rhonda

lou-neil

moe-lina

randa-david

shannon-seema

steve-marios

thomas-greg

Tiffany-Bekah

 

Via: wittyfeed


Zuzana Nikorovičová

Autor: Zuzana Nikorovičová

Zdielať tento príspevok