Ľudia, ktorí nosia bláznivé ponožky, sú skvelí, tvoriví a úspešní. Platí to aj pre košele?


Bez oblečenia by sme si asi svoj život len tak ľahko predstaviť nemohli. Je to neoddeliteľná súčasť našej existencie, ktorá má v konečnom dôsledku obrovskú výpovednú hodnotu. Okrem svojej základnej ochrannej funkcie je odev a oblečenie aj módnym doplnkom. Táto funkcia je pre niekoho oveľa dôležitejšia, na základe čoho sa pripisuje výberu jednotlivých kúskov oveľa väčší dôraz.

 

Košeľa ako symbol moci

Každý odev má svoj špecifický charakter, nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. V mnohých prípadoch si ale vyberáme bez toho, aby sme vedeli, čo o nás niektoré časti oblečenia prezrádzajú. Vedeli ste o tom, že v minulosti bola klasická košeľa symbolom bohatstva a nenosil ju každý. Dnes si našťastie môžeme tento luxus dovoliť všetci a vďaka tým najlepším internetovým obchodom vybrať tie najkvalitnejšie pánske košele podľa vyhovujúceho strihu.

 

Nová štúdia časopisu Journal of Consumer Research sa však rozhodla zamerať aj na nosenie farebných ponožiek, ktoré sú v súčasnej dobe veľmi trendové. Dokonca sa zámerne spodná časť nohavíc skracuje, aby sa zvýraznil ich vzor a farba. Možno vás ale bude zaujímať, čo o vás takýto štýl obliekania môže ešte prezrádzať.

 

Veľký potenciál

Ľudia, ktorí sa neboja farieb a veľkých vzorov, disponujú aj veľkým potenciálom. Je to schopnosť odhaliť svojmu okoliu časť osobnosti. Inými slovami, tí druhí vás budú vnímať ako kreatívnych, brilantných a úspešných. To však nie je všetko.

 

To, čo nosíme ovplyvňuje spôsob, akým myslíme, cítime a konáme. Bez ohľadu na typ odevu, je to jeho farebnosť a vzorovanie, ktoré najviac vypovedá o vašich osobných hodnotách. Teda aj ten najdokonalejší strih modernej Slim košele v pestrých farbách má o vás rovnaké výpovedné hodnoty ako spomínané farebné ponožky.

 

Bezstarostný postoj k spoločenským trendom

Klasické farby ponožiek a iného oblečenia nás posúvajú ako osobnosť do úzadia, ale nie je to žiadny prepad. Farebné oblečenie o vás zasa hovorí, že sa nebojíte vynikať z davu a nedávate na klasický postoj v spoločnosti veľký dôraz.

 

Takže, ak ste milovník zábavných a bizarných ponožiek a pestrofarebného oblečenia, potom si neváhajte svoje odev prispôsobiť špeciálnym potrebám a požiadavkám. Ostatným ľuďom tak dáte najavo váš nadhľad nad vecou, výraz jedinečnej osobnosti a schopnosť pracovať inak a kreatívne. V modernej spoločnosti sa tieto veci veľmi cenia, takže ak patríte do tejto skupiny, máte šancu na úspech.

Shopping Colorful Summer Second Hand Shirt


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok