MISFITS


Misfits je geniálny britský seriál o pätici teenagerov, ktorí sú na verejnoprospešných prácach a hneď pri nástupe ich zasiahne čudná búrka, ktorá spôsobí, že každý získa nejakú super-schopnosť.

Pre tích, ktorí už bedákajú, že je to len ďalšie sci-fi mám potešujúcu správu, a to, že seriál je nabitý všadeprítomným čiernym humorom, drámou a aj akciou do prasknutia. Navyše si rýchlo zamilujete hlavné postavy a ich hlášky vám budú znieť v hlave ešte dlho. Takmer všetky diely sú absolútne napínavé a Vy hneď bažíte po ďalšej.

Miesto zdĺhavých rečí prejdime rovno k traileru. Ak vás zaujme a vy si pozriete prvú epizódu, tak vám garantujem, že ak máte radi dobré, vtipné a akčné veci, tak Vás až do poslednej epizódy od Misfits nič neoddelí. Ibaže by vám vypadol internet 🙂

(Trailer na 1. sériu)

Súčasnosť

16.12. na britskom kanále Channel 4 skončila 4. séria, kde už nevystupuje žiadny pôvodný herec z prvej a druhej série. Keď som sa o tom dozvedel, bol som veľmi sklamaný, no prešli dve epizódy a teraz si už na Nathana alebo Kelly ani nespomeniem.
Nové postavy sú výborné, originálne a Misfits touto zmenou nestratili ani percento. Pri Nathanovi je to práve naopak. Postavu nahradil výborný herec Joseph Gilgun. Jeho Rudy je v podstate drsnejšia, sarkastickejšia, ale hlavne hlbšia verzia Nathana.

Veľký plus 4. (ale aj tretej) série sú výborné scenáre epizód: Zombie roztlieskavačky, tehotní chlapi, stelesnené halucinácie, roztrojené osobnosti, 4 jazdci apokalypsy ako chlapíci v čiernych mikinách na bmx-kách? Prečo nie?

 


Autor: Kristof Budke

Zdielať tento príspevok