Pomôžeme vám pri výbere moderných schodov do vašej domácnosti


Stavba rodinného domu patrí k najväčším investíciam, no napriek tomuto mnohé rodiny túžia po vlastnom rodinnom dome a neváhajú sa pustiť do nielen finančne, ale aj časovo náročného procesu stavby rodinného domu.

 

Ak práve zvažujete výber moderných schodov do vašej domácnosti, poradíme vám aké moderné schody by sa hodili do vašej domácnosti.

 

Klasické drevené schodište

 

Najpredávanejšie a najvyhľadávanejšie je nepochybne drevené schodište. Máme na mysli kvalitné samonosné schody vyrobené z kvalitného dreva, ktoré vám perfektne zapasujú k akémukoľvek štýlu bývania. Samonosné drevené schody sú charakteristické vysokou kvalitou a hlavne stabilitou. Sú totiž vyrobené z tohto najpevnejšieho masívneho dreva, ktoré zvládne akúkoľvek záťaž a pri správnej starostlivosti bude aj o pár rokov vyzerať ako nové. Či už si vyberiete priamočiare, ľavotočivé, pravotočivé schody, dajte si ich vyrobiť firme, ktorá vám príde všetko pomerať a na základe vašich požiadaviek vám vyrobí to najkvalitnejšie samonosné schodište.

 

Moderné schody vyrobené z viacerých materiálov

 

Ak vám klasické drevené schodište príde príliš fádne a chceli by ste niečo originálnejšie, niečo, čo zaujme, odporúčame vám dať si vyrobiť moderné schody, ktoré sú vyrobené z týchto troch materiálov – drevo, kov a sklo. Súlad týchto troch na prvý pohľad nekombinovateľných materiálov vytvorí dominantný prvok v domácnosti, ktorý bude pútať najviac pozornosti. Každý tento materiál sa navzájom dopĺňa s tým druhým, takže sa nemusíte báť, že by kombinácia týchto materiálov vytvorila nie príliš vábivý dizajnérsky kúsok.

moderne schody

 

Betónové schody s kvalitným dreveným obkladom

 

Ak vás ani jeden z týchto tipov nezaujal, na záver vám ponúkame ešte jeden. Predstavujeme vám kvalitné betónové schodište, ktoré býva obložené kvalitnými drevenými nášľapmi dostatočnej hrúbky, ktoré príjemne doplnia chladný betón o kvalitný teplý prírodný materiál – drevo.

Ak vám kvalitný drevený obklad na betónových schodoch nebude stačiť, nové schodište môžete príjemne zútulniť menšou štýlovou pohovkou na podeste.

Samozrejme to len v prípade, ak máte širšie schodište a podesta je väčších rozmerov.

 


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok