Potrebujete peniaze okamžite? Vieme, kde vám pomôžu


Každý si potreboval niekedy požičať peniaze. Dokonca aj tí najúspešnejší a najbohatší si požičiavajú peniaze, aby mali dostatok prostriedkov na nové investície. No bežným smrteľníkom stačí, aby im meškala výplata, pokazila sa chladnička alebo prišiel nejaký iný neočakávaný výdavok a ich rozpočet dostane poriadne zabrať. Niektorí to ustoja, iní potrebujú túto dieru v rozpočte okamžite vykryť.

 

Kde získať peniaze okamžite?

Obľúbené krátkodobé pôžičky sú rýchlym zdrojom peňazí. Prakticky máte pôžičku schválenú a peniaze odoslané na váš účet už do 24 hodín. Ako rýchlo ich musíte splatiť? Spoločnosť CreditOne ponúka krátkodobé pôžičky na dobu 30 dní, ktorú si za poplatok môžete predĺžiť o ďalších 30 dní. Ale keď vám príde výplata už o 3 dni od toho, ako ste si zobrali pôžičku, môžete ju splatiť aj vtedy. Maximálna výška pôžičky je 350 €, takže s tým hravo pokryjete nečakané náklady.

 

Počuli ste už o SMS pôžičke?

Potrebujete peniaze okamžite a nemáte k dispozícii počítač a ani pobočku CreditOne? Skúste tento typ pôžičky. Ako získať SMS pôžičku? Pošli správny tvar SMS na naše číslo a do pár sekúnd získajte peniaze na svoj účet. Môžete si požičať maximálne 350 €, ale len v prípade, keď ste overený klient. Keď ste sa akurát zaregistrovali, môžete si požičať maximálne 100 €, no keď ich splatíte, váš pôžičkový limit porastie.

 

Požičajte si od CreditOne

Prečo by ste mali využiť rýchle pôžičky od CreditOne.sk? Lebo máte peniaze svojom účte už do 24 hodín a môžete ich minúť na to, čo potrebujete. Je to rokmi overená spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné služby nielen na Slovensku, ale aj vo Lotyšsku, Česku či Poľsku. Poteší vás transparentnosť pôžičky a podmienky, ktoré si vy sami určíte. Nájdete tu aj kalkulačku, ktorá vám okamžite ukáže, aké vysoké úroky budete platiť. Potrebujete peniaze okamžite a chcete mať istotu, že to bude od férovej spoločnosti? Obráťte sa na CreditOne.

peniaze mince money-733995_1280


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok