Pozrite sa na všetky dnes predstavené novinky od Apple !


 

Apple dnes na svojom „Spring Forward“ zasadnutí v San Franciscu predstavil radu nových produktov a aktualizácií, vrátane noviniek o toľko očakávaných Apple watch, či 12-palcovom Retina Macbooku.

Pre všetky mobilné zariadenia značky Apple ponúka eshop Dyes.sk obaly z rôznych materiálov  s dizajnami od slovenských a českých dizajnérov.

 

Apple watch 

Do predaja sa uvádzajú 24. Apríla s 18 hodinovou výdržou batérie. Cena začína na príjemných 350 dolároch a šplhá sa až ku 10 000$.


12-palcový Retina Macbook

Do predaja bude uvedený 10. Apríla a jeho cena začína na 1300 $. Dostupný bude v 3 farbách: vesmírne šedý, zlatý a strieborný. Zaujímavosťou je, že je to vôbec prvý notebook, ktorý Apple vyrobil bez ventilátora (okrem neskutočne nízkej hmotnosti).

 

ResearchKit

Apple predstavuje ResearchKit, softvér vytvorený výhradne na medicínske účely. Pri vytvorení spolupracoval s lekárskymi výskumníkmi v Stanforde, Oxforde a University of Rochester.

 

iOS 8.2

S Apple watch podporou, aktualizáciou ochrany zdravia, inkognito ochranou osobných údajov a celou radou nových aplikácií.

 

700 mil predaných iPhonov

Cook dnes oznámil, že Apple zatiaľ predal 700 miliónov iPhonov. Taktiež spomenul výsledky štatistík a teda, že miera spokojnosti ľudí, ktorí si kúpili iPhone 6 či 6 plus bola 99%.


Autor: Stark

Zdielať tento príspevok