Prečo sa vám oplatí kupovať drahšiu obuv


 

Samá Čína. Kamkoľvek idete, tam vždy narazíte na oblečenie alebo obuv z Číny. Prečo ale mnohí z nás kupujú tento tovar? Lebo na drahšie nemajú. Poďme si ale vysvetliť, prečo je lepšie kupovať drahšiu obuv.

 

Lebo je kvalitnejšia

 

Drahšia obuv je podstatne väčšej kvality ako tá lacnejšia. Tí, ktorí to vedia, sa veľkým oblúkom vyhýbajú práve obuviam, ktoré majú vo svojom sortimente Made in China. Skúsme si teda porovnať kúpu lacných a drahších kožených čižiem na zimu. Dáte za nekvalitné čižmy, ktoré vám vydržia maximálne jednu sezónu 50 eur alebo si zaplatíte za značkové európske značky 70-80 eur? Je to síce vyše 20 eur, ale aj tak, neoplatí sa vám viac priplatiť si tých pár eur za kvalitu? Niektoré rodiny si samozrejme nemôžu dovoliť priplatiť dvadsať eur naviac. Ak sa vám ale dá, skúste pošetriť a radšej investujte do dobrých značiek, ktoré vám vydržia niekoľko desaťročí a nie jednu sezónu.

 

Niekoľko rokov nemusíte navštíviť obuv

 

Nie je lepšie, keď si ušetríte čas návštevou obuvi? Obuv vyrobená mimo Číny vám vydrží nie jeden rok, ale hneď dvadsať. Popýtajte sa svojich známych, či náhodou nemajú nepoškodené kožené šľapky ešte z čias komunizmu. Budete prekvapení, koľkí z nich sa vám priznajú, že áno.

 

Drahšia obuv = kvalitnejšia obuv. Dávajte si preto pozor pri kúpe čižiem, šľapiek ale aj pri kúpe nových lyžiarok, aby neboli vyrobené v Číne.

 

Buďte očarujúcou ženou počas nadchádzajúcej jesene a zimy a investujte do lepšej obuvi. Nekupujte si lacné topánky, ktoré aj na pohľad vyzerajú lacno. Radšej investujte. Uvidíte, že kvalita sa vám niekoľkonásobne vráti. Spomínate si, keď ste museli lepiť podrážku na lacných nekvalitných čižmách? Odteraz už nebudete musieť.

 

topanky skrina


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok