Prečo si hľadať životného partnera práve na internetovej zoznamke?


Nájsť si v súčasnosti partnera, s ktorým nám to bude klapať celý život, je oveľa ťažšie ako kedysi. Stačí sa len pozrieť na štatistiky, ktoré nám hovoria, že na Slovensku máme viac slobodných párov, ktorí žijú nadivoko a viac slobodných mamičiek vychovávajúcich deti bez partnera.

Ak ste bez partnera a hľadáte ho, čo tak skúsiť internetovú zoznamku?

 

Nájdete niekoho s podobnými záujmami a hodnotami

 

Na Slovensku máme viaceré zoznamky, ktoré pod seba združujú viaceré tematické zoznamky. Napríklad taká zoznamka Topky.Singles má v ponuke aj kresťanskú zoznamku, v ktorej sa združujú veriaci ľudia hľadajúci veriaceho partnera. V tejto zoznamke nenájdete nikoho, komu ide iba o sex. Tematické zoznamky majú výhodu v tom, že už podľa názvu zoznamky zistíte, akí ľudia sú registrovaní v tej konkrétnej zoznamke. Ak ste teda kresťansky založený, hľadajte kresťanskú zoznamku. Neprihlasujte sa na erotickú, kde len ťažko nájdete niekoho kresťansky založeného.

Ak si vyberiete vhodnú tematickú zoznamku, nájdete tam niekoho s rovnakými záujmami a hodnotami. Šanca, že nájdete dobrého partnera, bude vyššia.

Haende

Ľudia z konkrétnych miest

 

Ak nehľadáte niekoho špecifického, ale záleží vám, odkiaľ bude váš partner, vyberajte si zoznamky špecifikované na konkrétne mestá. Ak ste z hlavného mesta, poprípade tam žijete už dlhšiu dobu a chcete mať partnera práve odtiaľ, vyberajte si zoznamku Bratislava. Zoznámenie v Bratislave môže prebehnúť už po pár správach a nebudete musieť cestovať do vzdialených miest, len preto, aby ste sa stretli s niekým s internetovej zoznamky.

 

Možnosť oťukať sa

 

Životného partnera si hľadajte na internetových zoznamkách nielen kvôli väčšej šanci nájsť si vám podobného partnera, ale aj kvôli tomu, lebo sa najskôr oťukáte cez správy a podľa toho sa rozhodnete, či s danou osobou ukončíte konverzáciu, alebo si dohodnete osobné stretnutie. Vyhnete sa nepríjemným osobným odmietnutiam a prekonáte strach zo zoznamovania. V podstate sa oťukáte a keď sa stretnete, budete mať pocit, ako by ste sa poznali roky. Na stretnutie si ale budete musieť obliecť to najlepšie, čo máte. Muž, s ktorým sa stretnete, si bude všímať aj to, aký náhrdelník máte na sebe.

 

Vyskúšajte najznámejšiu zoznamku Topky.Singles a vyberte si tematickú zoznamku, ktorá vám najviac vyhovuje. Uvidíte, že sa vám podarí nájsť si dobrého partnera už do jedného mesiaca.


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok