PS4 alebo Xbox? Prečo nie oboje v jednom?!


To je otázka, ktorá rozdeľuje priateľov a oddeľuje hráčsku komunitu (nie PC ): PS4 alebo Xbox One? Hráči zistia, že si musia vybrať medzi Sony a ponukou Microsoftu, ale čo keď môžete mať oboje v jednom? No, v prípade, že nápad mať obaje v jednom a je to prenosné ťa vzrušuje, tak potom budeš chcieť vyskúšať  PlayBox .

playbox1
Edward Zarick, hacker na Playstation a Xbox konzole  napísal na svoj blog, ako sa mu podarilo napchať Xbox One a PS4 do 22 „notebook prevedenia.

playbox
Aby sa zabránilo prehriatiu nemožno zapnúť obe zariadenia v rovnakom čase a prepínanie medzi jednotlivými konzolami je úplne jednoduché. Stačí stlačiť červené tlačidlo na zadnej strane. Inteligentný HDMI prepínač vnútri, ktorý automaticky vyberá aktívny vstup a nemusíš si robiť starosti , či si zapojil konektor do správneho vstupu.

playbox2
“ PS4 sa nachádza na ľavej strane prístroja a XBOX ONE je na pravej strane. Kým som to celé spustil, tak som musel veľa veľa skúšať a rekonfigurovať systém, aby bolo všetko fit. Stále to nieje dokonalé, ale ide to správnym smerom.“ povedal Zarick.

Zurick poznamenáva, že nie je na predaj. Avšak, ak máš peniaze a si  vážne fanatik do takýchto vecičiek, tak potom môžeš kontaktovať Zuricka a môžeš si sám postaviť také zariadenie, ale dodáva: “ Vzhľadom k vysokým nákladom a zložitosti celého procesu, bude cena o niečo vyššia ako len nákup týchto zariadení. “

Avšak, ak máš chuť a tvoje tech schopnosti sú na vyššej úrovni tak si  môžeš prečítať jeho on-line sprievodcu a pozrieť si videá, ako sa robí a stavia a vyskúšať si sami jedno vytvoriť.

Via:edsjunk


Ivo Kokinda

Autor: Ivo Kokinda

Zdielať tento príspevok