Slávny psík s predkusom


„Volám sa Tuna (áno, v preklade to znamená tuniak) a som mix čivava – jazvečík. Mám predkus a moja majiteľka ma fotí, fotky uploaduje na instagram a vďaka tomu mám už vlastný sortiment tovaru.“ Zrejme takto by sa predstavil roztomilý psík, ktorého si v roku 2011 adoptovala jeho majiteľka.

Na instagrame už dosiahli 375 000 fanúšikov a jeho majiteľka dokonca začala podnikať s internetovým obchodom, kde je možné kúpiť rôzny tovar; hrnčeky, iPhone kryty, tričká, ktoré sú označené jeho menom a samozrejme, fotografiou. Časť výťažku z predaja putuje na ASPCA (American society for the prevention of cruelty to animals), ktorá sa zaoberá prevenciou proti násiliu na zvieratách. Snaží sa tak pomôcť zvieratkám trpiacim podobnou dysfunkciou čeľuste ako Tuna, s agresívnym predkusom.

Aj vám napadlo, že Tuna by sa mohol volať Pán Burns (zo Simpsonovcov)? Tak sa pôvodne volal, ale majiteľka zvolila krajšie meno.

„Nikdy by som si nevedela predstaviť, že malý nežiadaný pes môže mať takýto dojem na ľudí. Že spôsobí toľko radosti a smiechu,“ uviedla Courtney, hrdá majiteľka tohto štvornohého miláčika.

Zdroj: dailymail.co.uk


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok