Spoznajte Fly Emirates, najluxusnejšiu leteckú spoločnosť


Začiatky masovej leteckej prepravy boli zložité. Ľudia lietadlám veľmi nedôverovali. Tak letecké spoločnosti robili rôzne triky, aby ľudí dostali na palubu. Jednou z nich bolo, že im tam dovolili fajčiť a nalievali alkohol zadarmo. Akože zníženie nervozity. Našťastie sú tieto doby už preč a lety sú teraz oveľa príjemnejšie, pohodlnejšie a hlavne bezpečnejšie. Ale to, kde leteckú prepravu posunul dopravca Fly Emirates je neuveriteľné. Najluxusnejšia letecká spoločnosť, ktorá si svojich pasažierov rozmaznáva ako v 5 hviezdičkovom hoteli.

 

Čím sú Fly Emirates výnimočný?

Fly Emirates sú dubajská spoločnosť. Dubaj je výnimočný tým, že je to mesto luxusu. Mesto, kde policajti majú k dispozícii autá ako Bugatti či Lamborghini. Mesto, kde nájdete v obchodnom dome krytú lyžiarsku zjazdovku. Uprostred púšte. A presne takíto sú aj Fly Emirates. Luxus, ktorý si môžete dopriať na palube ja na najvyššej úrovni.

 

Prvá trieda tu vyzerá ako hotelová izba. Miesto vákuovo baleného jedla tu zažijete skutočný gurmánsky zážitok ako v Michelinovej reštaurácii. 16-hodinový let z Dubaju do Los Angeles v najvyššej prvej triede stojí približne 27-tisíc eur. Obrovská obrazovka, sedačka, ktorá sa dá zmeniť na posteľ, 2 500 televíznych kanálov či sprchy na palube. Rozmaznávanie v lietadle dostalo vďaka tejto spoločnosti nový rozmer.

 

Chcete letieť s Fly Emirates?

Nemusíte hneď letieť prvou triedou za niekoľko tisíc eur. Zážitkom je aj „obyčajný“ let v economic class. To, čo vo Fly Emirates volajú economic class, v iných spoločnostiach volajú prvá trieda. Najbližšie letisko, odkiaľ Fly Emirates lietajú je Praha. Doprajte si luxusný zážitok a leťte s nimi do viac ako 140 destinácií v 80 krajinách. Parkovanie pri letisku v Prahe nájdete už za 30 € na týždeň. Takže sa nemusíte ukrátiť o pohodlie vlastného auta.

 

Nájdite výhodné letenky

Navštívte Letenky.sk spoznajte svoju destináciu s Fly Emirates. Zdá sa vám to zbytočne prepychové? Nájdete tu aj lacné letenky, ktoré sa postarajú o váš príjemný výlet. Cestovanie je najkrajšia vec v živote, spoznajte aj vy vône diaľok.

letiskovy terminal v londyne


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok