Toto je ZUNO


 

Dennodenne sme svedkami zrodu nových skutočností či zlomových situácií. Meníme sa my, mení sa svet okolo nás a mení sa aj bankovníctvo. Kým v minulosti doba priala klasickým bankám, ktoré preferovali osobný kontakt s klientom prostredníctvom veľkého počtu pobočiek, súčasnosť praje moderným bankám, akou je aj ZUNO. Internetová banka ZUNO sa teší z priazne stále väčšieho počtu klientov, pričom dôvodov, prečo si vybrať ZUNO je viac než dosť.

K základným výhodám ZUNO banky, ktorá pôsobí prevažne na internete je spôsob, akým komunikuje so svojimi klientmi. V ZUNO preferujú jednoduchú a priamu komunikáciu, pričom nehovoria ako bankári. Nepýtajú sa na rovnaké veci a ich online banking sa využíva skutočne ľahko. V ZUNO sa nestretnete so žiadnymi malými písmenkami či zavádzajúcimi informáciami. Práve naopak. Spoľahnúť sa môžete na to, že na všetky podmienky či poplatky budete vopred upozornení a služby, ktoré si vyberiete budeme môcť užívať bez akýchkoľvek „ale“ či „keď“. ZUNO banka vám bude férovým a zodpovedným partnerom, na ktorého sa môžete obrátiť s každým problémom či požiadavkou. V ZUNO platíte iba za to, čo využívate, pričom základné služby sú v tejto internetovej banke grátis. ZUNO si môže dovoliť odmeňovať svojich zákazníkov a preto to aj robí. Okrem toho, že ZUNO eliminovaním rôznych poplatkov šetrí vaše peniaze, šetrí aj váš čas. V ZUNO totiž úplne všetko dokážete vybaviť online. Už nikdy nebudete musieť čakať v dlhých radoch. Všetko vybavíte prostredníctvom internetu, z pohodlia vášho domova a to dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni.

ZUNO ponúka svojim klientom široké portfólio služieb. Môžete si otvoriť bežný účet či požičať si peniaze prostredníctvom úveru s bezkonkurenčne najvýhodnejších úrokom na trhu. Peniaze si môžete taktiež sporiť a existuje tu aj možnosť refinancovania nevýhodných úverov.

prasiatko na peniaze


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok