Trápi vás návštevnosť stránky? SEO je riešenie


Vleteli ste do podnikania s veľkým elánom. Rozbehli ste svoju webovú stránku a dúfali ste, že budete mať skvelú návštevnosť. Lebo produkt/služby/hodnoty, ktoré prinášate sú úplne výnimočné. No realita vôbec nenaplnila vaše očakávania. Kde je chyba a ako ju napraviť? To sú zásadné otázky, a keď na ne budete poznať odpoveď, zvýši sa aj vaša návštevnosť. Aké sú možné odpovede?

 

Nemáte kvalitný obsah

Kvalitný obsah je základom dobrej návštevnosti webu. Pretože ako ináč tam chcete prilákať vašich návštevníkov? Prečo by chodili na váš web, keď tam nenájdu nič zaujímavé? Treba sa zamyslieť, či im naozaj ponúkate obsah, o ktorý majú oni záujem a nie iba vy. Pretože často sa môže stať, že majiteľ webu má úplne iný pojem o tom, čo je pre návštevníkov zaujímavé. Ponúknite im niečo výnimočné, praktické a prínosné, čo nikde inde nenájdu. Podeľte sa s nimi o kúsok zo svojho know-how. A zadarmo. Máte takýto obsah a návštevnosť je stále biedna? Skúste SEO optimalizáciu.

 

Čo je to SEO?

SEO teda search engine optimalization je pomoc vašej webovej stránke tak, aby ho internetové vyhľadávače ako Google, Yahoo či Ask mali radšej. Čím radšej má internetový vyhľadávač vašu stránku, tým vyššie ju umiestní vo výsledkoch vyhľadávania. A uznajte sami, že keď ste na desiatej strane výsledkov vyhľadávania, vašu stránku navštívi iba málokto. A práve SEO zariadi, aby vaša stránka bola medzi vyhľadávačmi obľúbená. Ako? Jednou z najúčinnejších techník SEO je kvalitný linkbuilding.

 

Čo je linkbuilding?

Je to tvorba spätných odkazov na iných stránkach. Tieto stránky odkazujú na váš web. A prečo je to dôležité? Pretože čím viac „cudzích“ stránok odkazuje na váš web, tým je pre vyhľadávače relevantnejší. A čím je relevantnejší, tým je vyššie vo výsledkoch. Takže vďaka linkbuildingu sa môžete dostať na prvé strany. Chcete tam dostať vašu stránku? Využite služby Seocentrum.sk. A koľko vás to bude stáť? Pozrite si cenník SEO služieb a budete príjemne prekvapený.

SEO optimalizacia


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok