Trápia vás plesne a vlhký vzduch? Zatočte s nimi


Tak ako suchý vzduch, aj priveľmi vlhký vzduch sú nepriateľmi domácností a zdravia ich obyvateľov. Viete, že vaša domácnosť má problémy s vlhkosťou? Neváhajte zbytočne dlho, začnite túto situáciu riešiť čo najskôr. Napríklad aj práve teraz. Vlhko v byte nemusíte mať len kvôli tomu, že vám zatekajú steny alebo susedovi nad vami vytiekla práčka. Môže za to aj nekvalitná izolácia. Obľúbené miesta na vznik vlhkosti sú kúpeľne, pivnice či kuchyne. Vytiahnite do boja ťažký kaliber, vytiahnite do boja proti vlhkosti odvlhčovač vzduchu.

 

Aký odvlhčovač si vybrať?

Je tu veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú to, aký odvlhčovač si vybrať. Záleží hlavne od veľkosti priestoru. Na menšie priestory stačí aj domáci odvlhčovač, ktorý dokáže denne zozbierať 20 litrov vody. Na priestory, ktoré sú väčšie a je tam vyššia vlhkosť, netrávime tam veľa času – chata, pivnica, garáž  – sú vhodné poloprofesionálne odvlhčovače. Sú nenáročné na údržbu, oproti domácim odvlhčovačom sú výkonnejšie a môžete ich využiť až do teploty 6°C. Dokážu vysušiť aj steny či iné murivo, ktoré bolo zatopené.

RKB31_ETF320-228x228[1]

Sú nejaké značky lepšie ako ostatné?

Vlhkosť je vážny problém, preto je prirodzené, že každý chce mať čo najkvalitnejšie zariadenie. Pretože mať plesne po stenách je veľmi riskantné pre naše zdravie. Hľadáte konkrétnu značku, na ktorú sa môžete spoľahnúť? Chcete mať istotu, že dokáže poraziť vlhkosť tam, kde to potrebujete? Potom máme pre vás tip. Doporučujeme vám odvlhčovače vzduchu Sinclair. Ak sa hovorí „kvalita za rozumnú cenu“, tu máte dôkaz, že niečo také existuje.

 

Na predajcovi záleží

Dajte si záležať na predajcovi. Využite služby spoločnosti Vzdusin.sk. Ponúkame odvlhčovače vzduchu domáce, poloprofesionálne a aj profesionálne. Využite naše služby a zatočte s plesňami.

 


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok