Tretí deň Comic-conu


Dnešným dňom sa Comic-con Internation v San Diegu oficiálne ukončil. Každý fanúšik si počas neho mohol prísť na svoje – od seriálových noviniek cez filmové trháky až po úžasné cosplaye návštevníkov a autogramiády obľúbených hercov a tvorcov.

Tretí deň SDCC sa niesol v duchu komiksov. Batman vs Superman, Suicide Squad, Fantastická štvorka a mnoho ďalších panelov čakalo na svoju chvíľku navnadiť divákov. Poďme si všetko spolu zhrnúť.

Batman vs Superman: Dawn of Justice

BvsS-SDCC

Najväčšia pecka pre fanúšikov bol, samozrejme, nový trailer na dlho očakávaný film.

Konečne sme sa dočkali prvých záberov na Lexa Luthora aj Wonder Woman. Tešíte sa?

Po premietaní sa diváci dočkali ďalšieho prekvapenia – teraz v podaní prekvapivého príchodu hercov zo Suicide Squad. Objavil sa Will Smith, Margot Robbie, Jai Courtney, Joel Kinnaman a režisér David Ayer.

SS-SDCC

Arrow

Po konci tretej série populárneho seriálu dostal hlavný hrdina nový kostým, s ktorým sa ukáže vo štvrtej sérii. Tá začína 7. októbra.

arrow-SDCC

Zaujímavá selfie vznikla spojením až niekoľkých komiksáckych skupín. Na fotke sa nachádzajú rôzni herci z X-men: Apocalypse, DeadpoolFantastickej štvorky.

SDCC - komiksáci 2

Na Comic-cone odpremiéroval aj trailer na nový film Victor Frankenstein, kde hlavnú úlohu doktora hrá James McAvoy a jeho asistenta Igora Daniel Radcliffe.

Victor-Frankenstein-SDCC

Trailer na X-men: Apocalypse ešte na svete nie je, no namiesto neho divákom ukázali päťminútové video so scénami počas natáčania.

X-men

Outlander

Na paneli bolo odvysielané nasledujúce video s pokazenými scénami, ktoré fanúšikovia v hale naozaj ocenili.

iZombie

izombie

Na paneli tvorcovia potvrdili, že sa Peyton v druhej sérii vráti (ak si spomínate, na konci prvej série bola Peyton svedkom, ako sa Liv správala počas jej zombie módu). A keďže divákov zaujímalo, či sa niekedy Liv a Blaine dajú dokopy a budú spolu chodiť, odpoveď bola síce vyhýbavá, ale v skutočnosti odpovedaná záporne. Síce ich spoločná snaha na porazenie firmy Max Rager trochu zblíži, o žiadnom romantickom vzťahu sa neuvažuje.

The Shannara Chronicles

Ak ste o nich ešte nepočuli, teraz je ten správny čas. The Shannara Chronicles je seriálová adaptácia medzinárodne najpredávanejšieho fantasy románu Shannara od spisovateľa Terryho Brooksa. Už počas jeho začiatkov je dosť porovnávaný s Game of Thrones, no nemusí. Seriál je tvorený stanicou MTV a na Comic-cone bol predstavený prvý trailer.

The 100

The 100 je post-apokalyptický seriál, ktorý budúci rok rozbieha svoju už tretiu sériu. Prvýkrát sa séria začne časovým skokom od konca predošlej série. Na trailer si musíme ešte počkať.

the 100

Salem

Tretí deň Comic-conu bol úspešný aj pre seriál Salem – bola oficiálne potvrdená tretia séria. Dátum premiéry ešte určený nie je, no mal by byť niekedy na jar.

salem

A objavili sa aj herci z Heroes: Reborn.

heroes

Poslednou novinkou bude nový komiks od Jossa Whedona. Komiks Twist Whedon napíše pre Dark Horse Comics a bude to thriller z viktoriánskych časov. Twist bude na trh uvedený ako šesťdielna miniséria. Dátum ešte nie je známy.

twist

Via: edna.cz, ew.com, tvinsider.com

 


Zuzana Nikorovičová

Autor: Zuzana Nikorovičová

Zdielať tento príspevok