Umenie je v kurze


 

Umenie, dizajn, grafika a jedinečnosť sú dnes hype. Na slovenskom internete sa objavil štýlový Dyes.sk s ponukou jedinečných krytov na iPhony a iPady.

 

Kvalitné slovenské kryty s pestrými farbami

Dyes. predáva umelecké diela slovenských a českých autorov na svojich plastových obaloch a polepoch. Prináša tak umenie do každodenného života pre úplne každého. HD tlač zase zabezpečí, aby všetky dizajny poriadne vynikli.

 
Jadrom projektu je umelecká komunita– Dyes.Family

Fotografi, grafickí dizajnéri, maliari… skrátka umelci sú základom celého projektu. Umeleckou zložkou sa Dyes. odlišuje od veľkého počtu tuctových eshopov zameraných na predaj doplnkov na telefóny a tablety. Zmluvným umelcom ponúka „províznu prácu“, majú teda časť peňazí z každej uskutočnenej objednávky, kde si zákazník kúpil model s ich motívom.

 

Drevo je za rohom

Chalani z Dyes. už dávnejšie na instagrame oznámili príchod premiového produktu Dyes.Wood pre iPhone 5 a 6, ktorý by mal byť vlajkovou loďou tohoto štýlového e-shopu. Zatiaľ produkt testujú a vychytávajú posledné nedokonalosti. Predaj sa očakáva ešte pred začiatkom leta 2015.

Jedná sa o vysokokvalitný dvojdielny celotelový drevený obal, jednoducho drevené púzdro, ktoré zabezpečí ochranu a hlavne štýl každému iPhonu. Všetky drevené puzdra sú vyrábané a ručne obrábané na Slovensku. Materiálom je, okrem budúcich exotických modelov, rýdzo slovenské drevo. Na začiatok bude v predaji biely javor, následne sa pridajú aj ďalšie dreviny.

Start-up Dyes. budeme ďalej sledovať a prinesieme všetky novinky 🙂

11012030_817257931696036_5296186722137583350_n[1]

_MG_2990x


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok