Virtuálne sídlo – pojem mnohým neznámy


Každý podnikateľ, ak chce uspieť, bude potrebovať spraviť určité šetrné opatrenia, ktoré mu udržia rovnaký počet klientov, ale zároveň mu znížia náklady. Mnohí sa pýtate, či je vôbec reálna šanca znižovať výdavky a produkovať vyšší zisk. Samozrejme, že záleží od množstva konkurencie a dobre nastavenej marketingovej stratégii. Podaktorí podnikatelia však zlyhali v tom, čo vám možno príde nelogické – v nesprávne orientovanej stratégii. Nesprávne určená stratégia vie potopiť začínajúcich podnikateľov hneď v začiatkoch. Buďte preto nanajvýš opatrní a ešte predtým, ako začnete vôbec podnikať, spravte si dôkladne prieskum trhu.

 

Aby ste ale hneď v začiatkoch podnikania neprerobili, hľadáte viaceré cesty, ako ušetriť. Nie je to vôbec jednoduché, pretože ak začínate, potrebujete takmer na všetko pomoc. Jednou skvelou možnosťou, ako ušetriť, je prenájom virtuálneho sídla. Čo to vlastne to virtuálne sídlo je a v čom dokáže poslúžiť práve vám?

 

Virtuálne sídlo firmy dokáže ušetriť nemalé množstvo peňazí za prenájom drahých kancelárskych priestorov. Keď si predstavíte, že by ste za drahé kancelárske priestory v hlavnom meste platili až niekoľko stoviek eur mesačne, pričom môžete mať virtuálne sídlo, ktoré stojí okolo 12-16 eur mesačne. Áno, mesačne!

 

postova schranka

 

Okrem toho, že adresu svojho podniku prepíšete na adresu virtuálneho sídla, získate k tomu aj doplnkové služby. Medzi doplnkové služby k virtuálnemu sídlu radíme: preberanie a preposielanie pošty, prenájom zasadacích priestorov a faxové služby.

 

Už vám je známy pojem „virtuálne sídlo“? Prečítajte si riadky vyššie, ak ste ich preskočili. Isté je však jedno. Pri prenajatí sídla firmy nebudete potrebovať prenájom veľkých dodávok, ktoré by vám prevážali kancelárske zariadenie. Do virtuálneho sídla vstúpite len vtedy, keď budete potrebovať s kolegami niečo prekonzultovať. Nemusíte tam chodievať každý deň.

 

 


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok