Vlasy 2013


Rok 2013 začal a vy stále neviete, aký výtvor máte nosiť na hlave? Účesov je predsa toľko, ale ktorý je ten pravý?

Odsledovali sme niekoľko modeliek slávnych módnych návrhárov a pochopili sme, že trendy vlasov sa podstatne líšia v porovnaní s tými spred pár rokov.  Zatiaľ čo kedysi každá žena dbala o ich dokonalý vzhľad , posolstvom dnešnej doby je práve jeho opak.

Prejdime si teda zopár základných pravidiel:

1. V móde sú strapaté, ležérne pohodené vlasy, hladko splývajúce po pleciac

2. Čo sa týka účesov, ak chcete byť in, zabudnite na vysoko stiahnuté chvosty! Lepšou voľbou je jednoznačne voľný,  nízko spletený drdol, alebo chvost. Dokonca podľa správnosti by mal byť až na úrovni krku

3. A napokon cestička. Fámy o trendovej cestičke niekde na boku hlavy už dávno nie sú skutočnosťou. Tá správna by    mala rozdeľovať vaše vlasy priamo cez stred.

4. Poslednou kategóriou sú jednoznačne vrkôčiky. Je jedno, koľko ich na hlave budete mať. Podstatné je, paradoxne, aby boli zapletané čo najbližšie k cestičke a odhaľovali  vám celú tvár.

Vyplýva z toho, že vôbec nezáleží na tom, či sú vaše vlasy rovné, alebo kučeravé, dlhé, či krátke, podstatné je, že máte zmysel pre ležérnosť a jednoduchosť. V skratke, ak zahodíte hrebeň a zaobídete sa prehrabaním vlasov ručne, budete in.

 

Zdroje: stajl.sk | schwarzkopf.sk | zivot.azet.sk


Autor: Chantal Calcagni

Zdielať tento príspevok