Vychýrená electro-swingová párty sa vracia do Bratislavy


Electro Swing Fever, ktorá zožala úspech v mnohých stredoeurópskych mestách, predvedie znova to najlepšie v Bratislave. Jedinečná tanečná noc vás prenesie do zlatej éry swingu, časov noblesných dám a šviháckych gentlemanov. Nahoďte dobový outfit a zavítajte do tančiarne, ktorá sa vynorí 11. apríla od 20.00 hod. v Nu Spirit Clube.

Súčasťou swingovej noci tentoraz bude živý koncert českej jazz-swingovej kapely Pavlík a továrna na jam. Päťčlenný band v zložení trúbka, basgitara, klávesy, bicie a vokály je synonymom pre gejzír nekonečnej energie a autentickú radosť z hudby. Očakávajte prierez štýlov od swingu cez funk až po moderný jazz.

Samozrejme nebudú chýbať ani vyhľadávaní DJs z bookingu Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django a Paolo di Maki. Títo prvotriedni elegáni odohrajú v Nu Spirit Clube špičkové electro-swingové selekcie. Keď nastúpia na pódium, poriadne si utiahnite šnúrky v topánkach.

Skvelou hudbou to ale neskončí. Hneď na úvod večera vás skúsení tanečníci z tanečnej školy B-Swing naučia parádne charlestonové kúsky, s ktorými budete za hviezdy parketu. Celkovú atmosféru dokreslia štýlové dekorácie a špeciálna dobová projekcia.

Nu Spirit Club

Štúrova 3 | Bratislava

11. 4. 2014 | 20:00

 

Odkaz na FB event: www.facebook.com/events/1433051430266172

Odkaz na predpredaj: predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/861/electro-swing-fever

SONY DSC electro swing fever bratislava plagat


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok