Zažite pekné futbalový zápas na vlastné oči


Zápasy slovenskej futbalovej ligy sú odlišné od tých, ktoré sa konajú v iných európskych krajinách. Iná kvalita, iné ceny. Ak chcete predsa len ísť na zápas európskeho charakteru, musíte siahnuť viac do vrecka alebo si len vybrať dobrého sprostredkovateľa, ktorý vám okrem lístkov za zápas poskytne dobré ubytovanie a služby delegáta. Zápas európskeho charakteru bude najvhodnejší darček pre muža.

 

Ajax Amsterdam

 

Ak vás zaujíma holandský tím Ajax Amsterdam, môžete vidieť aj najbližší zápas, ktorý hrá s Feyenoordom. Čo všetko bude zahrnuté v cene? V cene bude zahrnutá: obojsmerná letenka na zápas, ubytovanie v luxusnom hoteli, vstupenku v základnej kategórii a služby slovenského delegáta. Počas takéhoto zájazdu do mesta Amsterdam spoznáte aj historické zákutie. Veď kto by si nespravil výlet do tak krásneho mesta a ešte k tomu nezažil futbal domáceho tímu? Doprajte si takýto luxusný a hlavne nezabudnuteľný darček.

 

Bayern Mníchov

 

Lístky na zápasy nemeckého veľkoklubu Bayernu Mníchov nie je taktiež problém získať. Môžete si vybrať medzi zápasmi s Borussiou Dortmund, Wolfsburgom, Bayernom Leverkusenom alebo s Kolínom. Nemecká Bundesliga ponúka kvalitné zápasy a aspoň jeden z nich môžete vidieť aj vy. Skontrolujte si však program, aby ste dôležitý zápas nezmeškali.

 

Zažite velikánov ako Real Madrid, FC Barcelona alebo aj Ajax Amsterdam a Bayern Mníchov na vlastné oči. Verte, že na takýto deň určite nikdy nezabudnete. Na odporúčanie viacerých spokojných zákazníkov odporúčame web stránku futbaltour.sk, ktorá vám sprostredkuje zápasy akéhokoľvek európskeho tímu.

 

futbal penalta


Autor: Bord

Zdielať tento príspevok